Unlu mamüllerde ki geçmişi 1960’lı yıllara dayanan ve 2000’li yıllardan bu yana markalaşarak fırın işletmeciliği yapan Pastek, tecrübesini nesilden nesile aktararak Türkiye’nin lider unlu mamüller zincirlerinden biridir. İstanbul ve diğer birçok şehirlerde yerel ve ulusal süpermarket içlerindeki fırın bölümlerinde yer alan Pastek, geniş ve birbirinden leziz ürün yelpazesine sahiptir. Müşteri odaklı yaklaşımı, kaliteli ve benzersiz lezzetleri, hijyen ve özgünlük anlayışı; Pastek’in kısa sürede geniş bir müşteri kitlesine ulaşmasında ki en büyük etkenlerdir.

Ürünler 5.500m2’lik İstanbul Hadımköy’de ki ana tesiste gıda güvenliği standartlarına göre üretilip, mağazalara sevkiyatları sağlanmaktadır. Pastek’in iş ortakları Migros, TescoKipa, Onur Hipermarketleri ve RoyalDutch Shell şirketleridir. Bugün, süpermarket ve benzin istasyonu içlerinde ve cafe konseptli mağazalarıyla faaliyet göstermekte olan Pastek ailesi günden güne büyümeye devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Değerlerimiz

Sertifikalarımız

PASTEK, sektörde uzun yıllardan gelen tecrübelerini kullanarak insan sağlığına, gıda güvenliğine, kalite ve hijyene azami ölçüde dikkat göstererek mevzuatlara, standartlara ve müşteri beklentilerine uygun üretim yapmayı amaç edinmiş bir kuruluştur.
PASTEK olarak bu doğrultudaki Gıda Güvenliği Politikamız;

-Tüketicilerimizin beklentilerini tam olarak karşılayan ve güvenle tüketilecek ürünleri gelişen teknoloji paralelinde, Gıda mevzuatları ve yasalara uygun olarak, yüksek verimlilikte ve zamanında üretmek.

-Takım olma bilinci ile sürekli çaba göstererek tedarikçi, müşteri, çalışan ve işbirliği içinde olduğumuz diğer unsurların bağlılık ve motivasyonlarını arttırmak, en öncelikli çabamızdır.

-Toplam kaliteye ulaşmak için çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında güvene dayalı ilişkilerin kurulması temel hedefimizdir.

-Sürekli iyileştirme anlayışı doğrultusunda kalite ve teknolojimizi daima geliştirerek kalitede öncü olmak bütün çalışanlarımızın sorumluluğundadır.

-Kalite ve Gıda Güvenliği yönetim sistemleri gereklerini, inanç ve sorumluluk duyguları içinde tüm PASTEK çalışanları tarafından uygulamak ilkemizdir.